KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13956732
nr 1395 6732
Peter Ojstersek
(f. 1961), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerade, oramade lösa blad, 17x32 cm respektive 32x47 cm
Peter Ojstersek, svensk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:23:11
3/5 18:18:11